TJ Novosedly nad Nežárkou – TJ Blesk Klikov 1 : 3 (0 : 1)

Klikov : 59´,75´- D.Přílepek, 14´- V.Čapek

D.Wollner
D.Melichar (68´Novodvorský), M.Zavadil, O.Podojil, J.Lochman
V.Čapek, D.Přílepek, O.Šetka, J.Němec
Z.Mládek, R.Plucar

Milan Bušta: V úvodu utkání se hrál opatrný fotbal se snahou neinkasovat. Útoky většinou končily u velkého vápna,obrany na obou stranách hrály bezchybně. V 15. minutě se za velkým vápnem opřel do míče Čapek a tvrdou ranou pod břevno otevřel skóre zápasu. Začali jsme mít v utkání navrch, lépe jsme kombinovali,soupeře nepouštěli do žádných velkých šancí. Domácí nejvíce hrozili ze standardních situací, ale byly to spíše závary. Druhý poločas se naše převaha stupňovala a když Přílepek po pěkné kombinační akci navýšil naše vedení na 2-0, bylo utkání prakticky rozhodnuto. Pak ještě v 75. minutě tentýž hráč zvýšil na 3-0. Domácí začali hrát vabank, z čehož vyplynuly po rychlých protiútocích naše velké šance, ale ty jsme už bohužel nevyužili. Dnes jsme podali kolektivní výkon v němž se dařilo především autorovi dvou branek Přílepkovi.

Okresní přebor Jindřichohradecko : 7. kolo