TJ Blesk Klikov : TJ Sokol Chvalšiny 3 : 1 ( 1 : 0 )

(75′ A.Novodvorský)

R.Plucar, T.Maxa, V.Čapek, O.Podojil,

Z.Šafránek, M.Mužík

V.Bednář

Zase jsme prospali začátek zápasu a již v první minutě jsme mohli inkasovat,ale naštěstí pro nás hosté svou šanci neproměnili. V 16. minutě Mužík utekl po levé straně, nádherně  přihrál Maxovi a ten do prázdné brány otevřel skóre utkání. Ale ani tato branka nepřinesla uklidnění do našich řad a tak se hrál fotbal plný nepřesností na obou stranách. Druhý poločas začali aktivněji hosté, kteří po touze o vyrovnání nás zatlačili před naši bránu. Chyběla jim však finální přihrávka a nebo přesnější zakončení. V 64 minutě jsme zbytečně faulovali ve velkém vápně a z nařízené penalty hosté vyrovnali. Už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, ale v závěru zápasu se nejdříve trefil Navrátil a po něm ještě Maxa pečetil naše vítězství na 3-1. Asi jsme v tomto zápase nebyli výrazně lepší, ale máme aspoň tři body.